Beszámoló a berekfürdői egyházmegyei csendeshétről
A Békési és Csongrádi Református Egyházmegye Csendes Hetén vettünk részt Berekfürdőn, szeptember 6-10-ig. Sajnos kevesebb létszámmal, mint az elmúlt esztendőkben. Ez azzal magyarázható, hogy féltek az emberek a koronavírustól. Ezért a héten áhítatot és előadásokat tartó lelkipásztorok főleg a félelem köré csoportosították mondanivalójukat. Kell-e szégyellenem, hogy félek? SZÉGYEN: amikor olyat teszek, ami nem illik! Hívő [...]
