Beszámoló a presbiteri csendesnapról
2023. november 11-én presbiteri csendesnapot tartottunk iskolánk ebédlőjében. Közös énekléssel kezdtük a csendesnapot, ahol Baráth Andrea tiszteletes asszony külön szólamba osztotta a férfi és nőtestvéreket és kánonban dicsőítettük Istent. Ezt követően került sor a közös bibliatanulmányozásra, ahol három csoportban más-más bibliai igeszakaszt (Zsoltárok könyve 28, ; Máté evangéliuma 11,25-29; 1Péter 5,1-). vizsgáltak a presbiter testvérek. [...]
